Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Drop

Журнальний Столик Крапля, яка продукується ретельно майстрами з дерева та мармуру; складається з лакового корпусу з масиву дерева та мармуру. Специфічна текстура мармуру відокремлює всі вироби один від одного. Космічні частини краплинного журнального столика допомагають організувати приладдя для маленького будинку. Ще одна важлива властивість конструкції - легкість пересування, що забезпечується прихованими колесами, розташованими під кузовом. Цей дизайн дозволяє створювати різні комбінації з мармуровими та кольоровими альтернативами.

Назва проекту : Drop, Ім'я дизайнерів : Buket Hoscan Bazman, Прізвище клієнта : Marbleous.

Drop Журнальний Столик

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.