Дизайн журналу
Дизайн журналу
Каботажні Судна

Sousmotif

Каботажні Судна Досить інтригуюче бачити аспекти історії та фольклору однієї країни через іншу перспективу. Це призвело до створення Sousmotif - набору приставок, натхненного мотивом, знайденим на текстилі, виготовленому традиційним ткацьким верстатом у Північній Греції. Історія живе через американські узбережжі та робить новий поворот.

Назва проекту : Sousmotif, Ім'я дизайнерів : Vassilis Mylonadis, Прізвище клієнта : MYDESIGN MYLONADIS.

Sousmotif Каботажні Судна

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.