Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватне Проживання

City Point

Приватне Проживання Дизайнер шукав натхнення у міського пейзажу. Тим самим мальовничий міський простір «поширився» на житловий простір, охарактеризувавши проект метрополітенською темою. Темні кольори підсвічували світлом, щоб створити чудові візуальні ефекти та атмосферу. Прийнявши мозаїку, картини та цифрові відбитки з висотних будівель, враження сучасного міста внесли в інтер’єр. Дизайнер доклав великих зусиль до просторового планування, особливо зосередившись на функціональності. Результатом було стильне та розкішне житло, яке було достатньо просторим для обслуговування 7 людей.

Назва проекту : City Point, Ім'я дизайнерів : Chiu Chi Ming Danny, Прізвище клієнта : Danny Chiu Interior Designs Ltd..

City Point Приватне Проживання

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.