Дизайн журналу
Дизайн журналу
Оздоблення Кузова

Metamorphosis 3D

Оздоблення Кузова 3D-надрукована татуювання - це тривимірне, фізичне зображення певного 2D-дизайну. Результат - виготовлений на замовлення елемент декору, який є гнучким і легко наноситься на поверхню шкіри за допомогою біологічно чистих клеїв на основі силікону. Позитивний ефект полегшення, досягнутий після застосування, передає важливу дизайнерську інформацію за допомогою візуального та тактильного стимулювання. 3D-друк на замовлення прикраси тіла - менш постійна та неінвазивна альтернатива звичайним татуюванням, що пропонує новий рівень можливостей для самовираження та трансформації людської форми.

Назва проекту : Metamorphosis 3D, Ім'я дизайнерів : Jullien Nikolov, Прізвище клієнта : University of Lincoln.

Metamorphosis 3D Оздоблення Кузова

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.