Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Ballerina

Перстень Любов дизайнера до класичної музики та російського балету надихнула її на створення цього кільця, яке пропонує можливість продемонструвати одну з її сильних сторін: дизайн із органічними фігурами. Це кільце з троянди із золота та його камінь з морганіту, оточений рожевими сапфірами. Дизайн рамки дозволяє блискіткам дорогоцінних дорогоцінних каменів просвічувати і показувати їх кольори, в той час як фігура балерина і хвиляста композиція з каменю утворюють динамічну форму кільця, створюючи враження, що балерина пливе вздовж вашої руки.

Назва проекту : Ballerina, Ім'я дизайнерів : Larisa Zolotova, Прізвище клієнта : Larisa Zolotova.

Ballerina Перстень

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.