Дизайн журналу
Дизайн журналу
Молитовний Зал

Light Mosque

Молитовний Зал Гнучка рамка будівлі, яку легко скласти, формує структуру будівлі. На цьому простому конструкційному сталевому обрамленні вішаються серії тканинних елементів, щоб визначити внутрішній простір. Тканини розподіляються за певною модуляцією і використовуються як елементи просторової організації, оскільки вони дозволяють забезпечити потужну пластичність конструкції будівлі, реагуючи на конкретні функціональні вимоги. В основному ортогональний молитовний простір задається відчуттям потоку від легких надрізів, що має пряме посилання на ефект, який часто використовується в ісламській архітектурі.

Назва проекту : Light Mosque, Ім'я дизайнерів : Nikolaos Karintzaidis, Прізвище клієнта : Sunbrella New York.

Light Mosque Молитовний Зал

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.