Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скло

Flourishing

Скло Процвітаючий постріл - це скляний посуд, створений для нашого процвітаючого суспільства. Скло - це стандартний 0,04-літровий знімок, виготовлений у кришталево прозорій версії, а також різні кольори, досягнуті за допомогою фарбування скла. Профіль виготовляється з додекагональної форми, яка природно переходить від малого до великого діаметру і навпаки, роблячи скульптуру на замовлення, що нагадує квітку. Причиною вибору додекагону стали дванадцять його сторін, які представляли кожен місяць року. Метою було надати людям можливість насолоджуватися улюбленим алкогольним напоєм з ноткою мистецтва.

Назва проекту : Flourishing, Ім'я дизайнерів : Miroslav Stiburek, Прізвище клієнта : MIROSLAVO.

Flourishing Скло

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.