Дизайн журналу
Дизайн журналу
Наручні Годинники

NBS-MK1

Наручні Годинники NBS розроблена з практичністю та індустріальним виглядом, якими будуть радувати носіїв важких годин. У NBS вбудовані різні промислові елементи, такі як міцний кожух, знімні гвинти, що проходять через годинник. Спеціальні ремінці та металеві деталі пряжки та петлі працюють на зміцнення чоловічого образу годинника. Функціонування балансового колеса руху та вилки виходу можна побачити через циферблат, підкреслюючи загальний механічний образ, який проектує НБС.

Назва проекту : NBS-MK1, Ім'я дизайнерів : Wing Keung Wong, Прізвище клієнта : DELTAt.

NBS-MK1 Наручні Годинники

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.