Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Для Овочевих Банок

Natures Art

Упаковка Для Овочевих Банок Композиція дизайну упаковки поєднує вручну намальовані ілюстрації з такими кольорами, як червоний та фіолетовий. Вставка цих конкретних кольорів контрастує з чорними лініями на білому полотні, що відображає природне походження продуктів всередині банки. Центр композиції розміщений трохи ліворуч, дозволяючи логотипу та опису товару представляти себе з правого боку. Ілюстрації графічно описують овочі, використовуючи велику кількість деталей.

Назва проекту : Natures Art, Ім'я дизайнерів : Gabriela Chelsoi | CreativeByDefinition, Прізвище клієнта : Gabriela Chelsoi - CreativeByDefinition.

Natures Art Упаковка Для Овочевих Банок

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.