Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлювальна Чашка

Oriental landscape

Освітлювальна Чашка Ілюстрація пейзажу на Кубці освітлення походить від Soomook-sansuhwa, традиційної корейської картини пейзажу. Повторно інтерпретований як освітлене керамічне мистецтво, пейзаж "намальований" з різницею товщини стінок чашки. Чашка освітлення може використовуватися як чашка для чаю і перетворюється на декоративне освітлення в поєднанні з блюдцем, який має вбудований світлодіод. Світло вмикається та вимикається сенсорним датчиком і живиться від акумуляторної батареї, яка підтримує з'єднання Micro-USB.

Назва проекту : Oriental landscape, Ім'я дизайнерів : Kim, Прізвище клієнта : BO & BONG ceramic art studio.

Oriental landscape Освітлювальна Чашка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.