Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Архітектури Гостьових

Barn by a River

Дизайн Архітектури Гостьових Проект «Сарай біля річки» відповідає проблемі створення населеного простору, спираючись на екологічну приналежність, та пропонує конкретні локальні рішення проблеми взаємопроникнення архітектури та ландшафту. Традиційний архетип будинку приведений до аскетизму його форм. Кедрова черепиця даху та зелені стіни схилів приховують будівлю в траві та кущах рукотворного ландшафту. За скляною стіною відкривається вигляд скелястої річки.

Назва проекту : Barn by a River, Ім'я дизайнерів : Dmitry Pozarenko, Прізвище клієнта : Dmitry Pozarenko.

Barn by a River Дизайн Архітектури Гостьових

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.