Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

la SINFONIA de los ARBOLES

Стіл Таблиця la SINFONIA de los ARBOLES — це пошук поезії в дизайні... Ліс, який видно з землі, схожий на колони, що зникають у небі. Ми не можемо побачити їх згори; ліс з висоти пташиного польоту нагадує гладкий килим. Вертикальність стає горизонтальністю і все ще залишається єдиною у своїй подвійності. Так само, стіл la SINFONIA de los ARBOLES нагадує про гілки дерев, які утворюють стійку основу для тонкої стільниці, яка кидає виклик силі тяжіння. Лише де-не-де крізь гілки дерев блимає сонячне проміння.

Назва проекту : la SINFONIA de los ARBOLES, Ім'я дизайнерів : Dagmara Oliwa, Прізвище клієнта : FORMA CAPRICHOSA.

la SINFONIA de los ARBOLES Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.