Дизайн журналу
Дизайн журналу
Настільний Інтерактивний Стенд

Ubiquitous Stand

Настільний Інтерактивний Стенд Цей всюдисущий настільний стенд призначений для взаємодії людей із денними мріями. Дірки влаштовані, а добавка доповнюється квітами, льодяниками або предметами, що засвоюють її візерунок з різних орієнтацій. Хромована поверхня відображає та змінює тони відображених предметів та людей, що взаємодіють з нею.

Назва проекту : Ubiquitous Stand, Ім'я дизайнерів : Naai-Jung Shih, Прізвище клієнта : .

Ubiquitous Stand Настільний Інтерактивний Стенд

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.