Дизайн журналу
Дизайн журналу
Просування Подій

Typographic Posters

Просування Подій Типографічні плакати - це колекція плакатів, зроблених протягом 2013 та 2015 років. Цей проект передбачає експериментальне використання типографії за допомогою використання ліній, візерунків та ізометричної перспективи, які породжують унікальний перцептивний досвід. Кожен із цих плакатів є викликом для спілкування лише з використанням типу. 1. Плакат до святкування 40-річчя Фелікса Белтрана. 2. Плакат до святкування 25-ї річниці Гештальт-інституту. 3. Плакат на знак протесту проти зниклих 43 студентів у Мексиці. 4. Плакат для дизайнерської конференції Passion & Design V. 5. Тринадцять звуків Джуліана Карілло.

Назва проекту : Typographic Posters, Ім'я дизайнерів : Manuel Guerrero, Прізвище клієнта : BlueTypo.

Typographic Posters Просування Подій

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.