Дизайн журналу
Дизайн журналу
Цифрове Перетворення

Tigi

Цифрове Перетворення Одне з найвідоміших утворень в моді волосся збирається зробити хоробрий крок у цифровій релевантності. Переробленням діапазонів Professional dot com та Tigi Color Copyright було керовано поєднанням замовленого вмісту, створеного художниками, залучення сучасних фотографів та ще небачених дизайнерських виразів у цифровому форматі. Тонкі, але різкі контрасти між технікою і ремеслом. Нарешті, керівництво Тігі шляхом здорового поетапного підходу до справжньої цифрової трансформації від 0 до 100.

Назва проекту : Tigi, Ім'я дизайнерів : Fayssal Loussaief, Прізвище клієнта : Unilever UK TIGI.

Tigi Цифрове Перетворення

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.