Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення Велосипедів

Astra Stylish Bike Lamp

Освітлення Велосипедів Astra - це одноразовий велосипедний світильник з революційним алюмінієвим корпусом. Astra чудово поєднує жорстке кріплення та легке тіло для чистого та стильного результату. Одностороння алюмінієва рука не тільки міцна, але й дозволяє Astra плавати на середині руль, що забезпечує найширший діапазон променя. Астра має ідеальну лінію відрізання, промінь не буде викликати відблисків у людей з іншого боку дороги. Astra дає велосипеді пару блискучих очей, що освітлюють дорогу.

Назва проекту : Astra Stylish Bike Lamp, Ім'я дизайнерів : Chou-Hang, Yang, Прізвище клієнта : LEXDESIGN.

Astra Stylish Bike Lamp Освітлення Велосипедів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.