Дизайн журналу
Дизайн журналу
Носіння Розкішного Мистецтва

Animal Instinct

Носіння Розкішного Мистецтва Кріпосна колекція розкішних мистецьких мистецьких скульпторів та ювелірів Нью-Йорка Крістофера Роса Animal Instinct - це серія художніх натхненних, обмежених видань, вигадливо виготовлених самим художником з античного срібного срібла, 24-каратового золота та богемного скла. Скульптурні пояси, вміло розмиваючи межі між мистецтвом, ювелірними виробами, високою модою та розкішним дизайном, створюють унікальні, провокаційні висловлювання, які приносять в організм концепцію тваринного мистецтва. Надання розширення можливостей, привабливих і оригінальних, позачасових висловлювань - це дослідження інстинкту жіночої тварини у скульптурній формі.

Назва проекту : Animal Instinct, Ім'я дизайнерів : Christopher Ross, Прізвище клієнта : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct Носіння Розкішного Мистецтва

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.