Дизайн журналу
Дизайн журналу
Табурет

Tri

Табурет Табурет в натуральному кедровому твердому тілі працював з верстатами з ЧПУ, а особливість ручної обробки полягає в тому, що він формується з блоку кедра з твердого дерева, необроблений 50 х 50, поверхня шліфується вручну за допомогою крупинок наждачного паперу, роблячи матову поверхню і гладкою на дотик Форми та колірна гамма конкретного кедрового дерева полягає в тому, щоб мати натуральне масло, яке захищає його, робить його функціональним об'єктом і практичним в його обслуговуванні, м'яким дизайном, що покращує природний матеріал, крім того, його аромат можна говорити про дизайнерський чуттєвий дотик , затишок та аромат.

Назва проекту : Tri, Ім'я дизайнерів : Ascanio Zocchi, Прізвище клієнта : riva1920.

Tri Табурет

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.