Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Three Legged

Стілець Стілець з три ногами - це ручний інструмент, призначений для відпочинку та прикраси. В її генах суть деревообробки. Форма спинки крісла створюється натуральною мотузкою, яка натягується на місце закручуваною паличкою, розташованою під сидінням. Це дуже ефективний метод затяжки, який можна знайти на традиційних лукових пилах, ручному інструменті по деревообробці, яким дотепер користувався досвідчений майстер. Три ніжки - це практичне рішення, щоб зберегти дизайн простий, але стабільний на кожній поверхні.

Назва проекту : Three Legged, Ім'я дизайнерів : Ricardo Graham Ferreira, Прізвище клієнта : oEbanista.

Three Legged Стілець

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.