Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плакат

County Fair Charity Fundraiser

Плакат Коктейлі проти раку проводять щорічну акцію збору коштів для збору пожертв для своїх бенефіціарів. Темою події 2015 року була повітова ярмарка. Цей двокольоровий шовкографічний плакат розвісився по місту та запросив гостей навчитися квадрату та потягувати коктейлі зігріваючими кишками для доброї справи. Дизайн посилається на старовинну бандану Індіго і включає символ друку стрічки в друк.

Назва проекту : County Fair Charity Fundraiser, Ім'я дизайнерів : Kathy Mueller, Прізвище клієнта : Kathy Mueller.

County Fair Charity Fundraiser Плакат

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.