Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підвісна Лампа

Vector equilibrium

Підвісна Лампа Векторна рівновага - це підвісне та модульне освітлення з системою шківів. Світловість регулюється модуляцією. Сферична скляна ваза, яка служить противагою, може містити різні декоративні елементи. У розгорнутому вигляді конструкція перетворюється на кубоктаедр. За контрактом він перетворюється на ікосаедр. В обох випадках лампочка розташована в центрі освітлення і надає хороші пропорції. Освітлення можна поставляти в пірамідальній упаковці.

Назва проекту : Vector equilibrium, Ім'я дизайнерів : Nicolas Brevers,, Прізвище клієнта : Gobo.

Vector equilibrium Підвісна Лампа

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.