Дизайн журналу
Дизайн журналу
Іграшка

Sofia

Іграшка Дизайн був натхненний словенським дерев’яним візком для ляльок 19 століття. Завданням, яке поставили перед дизайнерами, було те, що взяти іграшку, вікову століттю, дати їй знову цілі, зробити її привабливою, корисною, цікавою для дизайну, різною і перш за все простою та елегантною. Автори розробили сучасну портативну дитячу ліжечко для ляльок. Вони придумали органічну форму, ілюструючи м'якість стосунків між дитиною та дитячою іграшкою. В основному він виготовлений з дерева та текстилю. Його можна використовувати для сну, транспортування та зберігання ляльок. Ця іграшка заохочує соціальну гру.

Назва проекту : Sofia, Ім'я дизайнерів : Klavdija Höfler and Matej Höfler, Прізвище клієнта : kukuLila.

Sofia Іграшка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.