Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин

Munige

Магазин Від зовнішнього та внутрішнього приміщення до всієї будівлі сповнено конкретного матеріалу, доповненого чорним, білим та кількома кольорами дерева, разом створюючи прохолодний тон. Сходи в центрі простору набувають провідну роль, різноманітні кутові складені форми - це як конус, що підтримує весь другий поверх, і з'єднуються з розширеною платформою на першому поверсі. Простір, як повністю частина.

Назва проекту : Munige, Ім'я дизайнерів : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Прізвище клієнта : B.P.S design.

Munige Магазин

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.