Дизайн журналу
Дизайн журналу
Знімні Столи

iLOK

Знімні Столи Дизайн Патріка Саррана перегукується з відомою формулою, придуманою Луї Салліваном "Форма слідує за функцією". У цьому дусі таблиці iLOK були розроблені, щоб визначити пріоритетність легкості, міцності та модульності. Це стало можливим завдяки дерев’яному композитному матеріалу стільниць, дугоподібної геометрії ніжок та структурних кронштейнів, закріплених усередині стільникового серця. Використовуючи косий перехід для основи, корисний простір отримують внизу. Нарешті, з бруса виходить теплий естетик, який дуже цінується вишуканими закусками.

Назва проекту : iLOK , Ім'я дизайнерів : Patrick Sarran, Прізвище клієнта : QUISO SARL.

iLOK  Знімні Столи

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.