Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Дизайн

Mercedes-Benz Russia

Виставковий Дизайн Основна ідея естетичного задуму стенда Mercedes-Benz Russia SAO - зображення скрученої дороги. Він виражається ламаними лініями доріжки на підлозі, на стелі та на стінах кабінки. Він концептуально інтегрує всі частини кабінки та організовує траєкторію прогулянки відвідувачів на стенді.

Назва проекту : Mercedes-Benz Russia, Ім'я дизайнерів : Viktor Bilak, Прізвище клієнта : EXPOLEVEL.

Mercedes-Benz Russia Виставковий Дизайн

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.