Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шоу-Рум

Origami Ark

Шоу-Рум Шкіряний павільйон Origami Ark або Sun Show - це виставковий зал для виробництва шкіри Sansho в Хімеджі, Японія. Завдання полягала в тому, щоб створити простір, здатний демонструвати більше 3000 товарів у дуже стриманій зоні, і змусити клієнта зрозуміти величезну різноманітність продуктів під час відвідування салону. Ковчег Орігамі використовує 83 невеликі одиниці розміром 1,5х1,5х2 м3, об'єднані нерівномірно, щоб створити великий тривимірний лабіринт і надає відвідувачам та досвіду подібний до вивчення тренажерного залу в джунглях.

Назва проекту : Origami Ark, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : Sansho Co., Ltd..

Origami Ark Шоу-Рум

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.