Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Для Дитячих Товарів

HUSHBEBE

Упаковка Для Дитячих Товарів Згідно з дослідженням, люди похилого віку, які є великим гравцем на дитячому ринку, віддають перевагу продуктам, модельованих на природі. В якості стратегії вона обрала спосіб, щоб вони могли відчути безпосередню природу та задоволення, коли вони щойно приїхали в дитячу секцію на ринку, яка вже переповнена органічними та екологічно чистими дитячими продуктами в Кореї. Ця упаковка робить велику гору в найрізноманітніших формах, коли вони завантажуються на продаж, показуючи гори різних кольорів за сезоном. Крім того, ця сезонна упаковка для немовлят функціонує як дитяча іграшка, тому бабусі та дідусі не потрібно купувати блоки для дитячих іграшок.

Назва проекту : HUSHBEBE, Ім'я дизайнерів : Sook Ko, Прізвище клієнта : Sejong University.

HUSHBEBE Упаковка Для Дитячих Товарів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.