Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кросівки

Kateem

Кросівки Легкі кросівки для легкої ваги, які використовують інноваційні матеріали та методи виготовлення, а також ґрунтуються на традиційних ноу-хау для створення нового досвіду бігу. Верх зроблений з напівжорстких панелей, як еластичний екзоскелет - міцний, водовідштовхувальний та дихаючий. У нього є вуглецева шапочка і точно визначені гнучкі зони. Традиційна шнурівка легко регулюється, внутрішня та настільна 3D-устільна устілка гарантують ідеальну форму. Середня підошва тонка і має змінні вставки протектора. Ноги добре захищені та підтримуються - дозволяючи бігунам краще працювати.

Назва проекту : Kateem, Ім'я дизайнерів : Florian Seidl, Прізвище клієнта : Florian Seidl.

Kateem Кросівки

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.