Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Wanlin Art Museum

Логотип Оскільки художній музей Ванліна знаходився в кампусі університету Ухань, то наша творчість потребувала відображення наступних характеристик: Центральний центр зустрічі студентів для вшанування та оцінки мистецтва, а також відображення аспектів типової картинної галереї. Це також мало сприйматись як "гуманістичне". Оскільки студенти коледжу стоять на початковій лінії свого життя, цей художній музей виступає як відкриття для вдячності студентів за мистецтво, а мистецтво буде супроводжувати їх все життя.

Назва проекту : Wanlin Art Museum, Ім'я дизайнерів : Dongdao Creative Branding Group, Прізвище клієнта : Wuhan University.

Wanlin Art Museum Логотип

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.