Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підлогове Освітлення

Linear

Підлогове Освітлення Мінімальна лінійна структура підлоги Linear Floor робить її дуже розбірною для будь-якого сучасного простору. Лінійне джерело світла пом’якшує відтінки та тіні, щоб компліментувати навколишнє середовище. Лінійний підлогу постачається з плоскою упаковкою, і його можна легко зібрати користувачем. Він складається з нетоксичного матеріалу і постачається з плоскою упаковкою; робить все можливе для зменшення впливу на навколишнє середовище.

Назва проекту : Linear, Ім'я дизайнерів : Ray Teng Pai, Прізвище клієнта : Singular Concept, RAY.

Linear Підлогове Освітлення

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.