Дизайн журналу
Дизайн журналу
Інтерактивна Арт-Інсталяція

Pulse Pavilion

Інтерактивна Арт-Інсталяція Павільйон імпульсів - це інтерактивна установка, яка об’єднує світло, кольори, рух та звук у мультисенсорному досвіді. Зовні це проста чорна скринька, але, вступаючи в неї, занурюється в ілюзію, що світлодіодні світильники, пульсуючий звук та яскрава графіка створюють разом. Барвиста виставкова ідентичність створена в дусі павільйону, використовуючи графіку зсередини павільйону та шрифт, створений на замовлення.

Назва проекту : Pulse Pavilion, Ім'я дизайнерів : József Gergely Kiss, Прізвище клієнта : KJG Design.

Pulse Pavilion Інтерактивна Арт-Інсталяція

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.