Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Pin

Годинник Все почалося з простої гри на уроці творчості: тема була «годинник». Таким чином, були переглянуті та досліджені різні настінні годинники як цифрові, так і аналогові. Початкова ідея була започаткована найменш значущою площею годин, яка є шпилькою, на якій годинники зазвичай висять. Цей тип годинника включає циліндричний стовп, на якому встановлені три проектори. Ці проектори роблять три існуючі ручки однаковими, ніж у звичайних аналогових годин. Однак вони також проектують номери.

Назва проекту : Pin, Ім'я дизайнерів : Alireza Asadi, Прізвище клієнта : AR.A.

Pin Годинник

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.