Дизайн журналу
Дизайн журналу
Система Сортування Відходів, Що Підлягає Переробці,

Spider Bin

Система Сортування Відходів, Що Підлягає Переробці, Павук - універсальне та економічне рішення для сортування матеріалів, що переробляються. Група спливаючих бункерів створюється для дому, офісу або на відкритому повітрі. Один предмет має дві основні частини: раму та сумку. Він легко переміщується з одного місця в інше, зручний для транспортування та зберігання, оскільки може бути рівним, коли не використовується. Покупці замовляють павукову скриньку в Інтернеті, де вони можуть вибрати розмір, кількість павутинних контейнерів та тип мішка відповідно до своїх потреб.

Назва проекту : Spider Bin, Ім'я дизайнерів : Urte Smitaite, Прізвище клієнта : isort.

Spider Bin Система Сортування Відходів, Що Підлягає Переробці,

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.