Дизайн журналу
Дизайн журналу
Морський Музей

Ocean Window

Морський Музей Концепція дизайну випливає з ідеї про те, що будівлі - це не просто фізичні об'єкти, а артефакти зі значенням чи знаками, що розкидані по більшому соціальному тексту. Сам музей - це артефакт і посудина, яка підтримує ідею подорожі. Перфорація похилої стелі підсилює урочисту атмосферу глибокого моря, а великі вікна пропонують споглядальний вид на океан. Оптимізуючи морське тематичне середовище та поєднуючи його із захоплюючими підводними видами, музей щиро відображає свою функцію.

Назва проекту : Ocean Window, Ім'я дизайнерів : Nikolaos Karintzaidis, Прізвище клієнта : Nikolaos Karintzaidis.

Ocean Window Морський Музей

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.