Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Monochromatic Space

Житловий Будинок Монохроматичний простір - це будинок для сім’ї, і проект полягав у перетворенні житлової площі на всьому рівні землі, щоб враховувати конкретні потреби нових власників. Він повинен бути доброзичливим для людей похилого віку; мати сучасний дизайн інтер’єру; достатньо прихованих місць зберігання; і дизайн повинен включати для повторного використання старих меблів. Компанія Summerhaus D'zign займалася консультантами з дизайну інтер'єрів, створюючи функціональний простір для повсякденного життя.

Назва проекту : Monochromatic Space, Ім'я дизайнерів : Summerhaus D'zign Pte Ltd, Прізвище клієнта : Summerhaus D'zign Pte Ltd.

Monochromatic Space Житловий Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.