Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телескопічний Стовпчик

Uni-V

Телескопічний Стовпчик Мінімалістичний стиль з витонченим тоном, "Uni-V" - це телескопічна колона, призначена для властивостей з панорамним видом. Виготовлений з алюмінію, який покращує його привабливість і стійкість. Габаритний розмір добре розміщений, його внутрішній стовпчик не тільки має сенс для обертання на 360 °, але і робить його працездатним для ергономічного регулювання висоти. З його верхніми механічними з'єднаннями, які забезпечують абсолютно вільні рухи для текучості під час спостереження. Або внутрішня, або зовнішня установка, її дизайн створює стиль сучасного декору.

Назва проекту : Uni-V, Ім'я дизайнерів : Jessie W. Fernandez, Прізвище клієнта : VISIMAXI.

Uni-V Телескопічний Стовпчик

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.