Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин Дитячого Одягу

PomPom

Магазин Дитячого Одягу Сприйняття частин і цілого сприяє геометрії, легко визначити, надаючи акцент продуктам, що продаються. Труднощі підсилювали у творчому акті великим променем, який розбивав простір, вже малих розмірів. Варіант нахилу стелі, маючи еталонні заходи вітрини, балки та задньої частини магазину, став початком жеребкування до решти програми; тираж, виставка, прилавок обслуговування, комод та зберігання. Нейтральний колір домінує в просторі, перемежований сильними кольорами, що позначають і впорядковують простір.

Назва проекту : PomPom, Ім'я дизайнерів : Albertina Oliveira, Прізвище клієнта : Albertina Oliveira - Arquitectura Unipessoal Lda.

PomPom Магазин Дитячого Одягу

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.