Дизайн журналу
Дизайн журналу
Тренажер Для Оператора Навантажувача

Forklift simulator

Тренажер Для Оператора Навантажувача Симулятор для оператора навантажувача з "Шереметьєво-Карго" - це спеціальна машина, призначена для навчання водіїв навантажувачів та перевірки кваліфікації. Він являє собою кабіну з системою управління, сидінням і розкладним панорамним екраном. Основним матеріалом корпусу тренажера є метал; також є пластикові елементи та ергономічні накладки з цільної пінополіуретану.

Назва проекту : Forklift simulator, Ім'я дизайнерів : Anna Kholomkina, Прізвище клієнта : Sheremetyevo-Cargo.

Forklift simulator Тренажер Для Оператора Навантажувача

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.