Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

oiiio

Журнальний Столик "OIIIO" - це сучасний двофункціональний предмет меблів (журнальний столик + можливість інтер'єрів за допомогою встановлення столів у системі), розроблений польським дизайнером Войцехом Морщином. Технологія перемикання окремих елементів таблиці створює враження, ніби воно зроблене з цільного деревини, що дає йому неповторне відчуття. У серії таблиць, доступних у трьох різних кольорах: колір натуральної деревини, чорний, білий.

Назва проекту : oiiio, Ім'я дизайнерів : Wojciech Morsztyn, Прізвище клієнта : WM Design.

oiiio Журнальний Столик

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.