Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комод

Labyrinth

Комод Лабіринт від ArteNemus - це комод, архітектурний вигляд якого підкреслюється химерним шляхом його шпону, що нагадує вулиці міста. Чудова концепція та механізм висувних ящиків доповнюють її занижений контур. Контрастні кольори клена та чорного шпону, а також високоякісна майстерність підкреслюють ексклюзивний зовнішній вигляд Лабіринту.

Назва проекту : Labyrinth, Ім'я дизайнерів : Eckhard Beger, Прізвище клієнта : ArteNemus.

Labyrinth Комод

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.