Дизайн журналу
Дизайн журналу
Школа

Kawaii : Cute

Школа Оточена сусідніми середніми школами для дівчат, ця супутникова підготовча школа Toshin використовує своє стратегічне розташування на зайнятій торговій вулиці, щоб показати унікальний навчальний дизайн. Відповідно до зручності для важких занять та невимушеної атмосфери для розваги, дизайн сприяє жіночій природі своїх користувачів та пропонує альтернативну матеріалізацію абстрактному поняттю «Каваї», в значній мірі використовується школярками. Кімнати для букетів та занять у цій школі мають форму восьмикутного будинку з двосхилим дахом, як це показано в дитячій книжці з малюнками.

Назва проекту : Kawaii : Cute, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : Matsuo Gakuin.

Kawaii : Cute Школа

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.