Дизайн журналу
Дизайн журналу
Готель, Резиденції, Спа

Hotel de Rougemont

Готель, Резиденції, Спа Дизайн готелю de Rougemont, присвячений вибагливій міжнародній клієнтові, повинен був знайти спільну мову між традиційним швейцарським стилем шале та сучасним розкішним курортом. Натхненний оточуючою природою та місцевою архітектурою, інтер'єри розроблені для передачі духу альпійської гостинності, винаходити традиції з врівноваженим поєднанням старого та нового. Автентичні природні матеріали та традиційна майстерність відрізняються чистою підкладкою, де спеціальні деталі та складні освітлювальні прилади та оздоблення випромінюють занижене відчуття елегантності.

Назва проекту : Hotel de Rougemont, Ім'я дизайнерів : Claudia Sigismondi, Andrea Proto, Прізвище клієнта : PLUSDESIGN.

Hotel de Rougemont Готель, Резиденції, Спа

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.