Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шарф

Sirin and Alkonost - the Keepers of life

Шарф Оригінальна композиція традиційних російських міфологічних образів Сіріна та Алконості надрукована на 100% шовкових шарфах (серіграфія, 11 кольорів). Сірін був наділений магічними рисами захисного характеру, краси, щастя. Алконість - це Птах Зорі, яка контролює вітер і погоду. "На Океанському морі, на острові Буян, стоїть вологий міцний Дуб". З двох птахів, будуючи гніздо в Дубі, почалося нове життя на Землі. Дерево життя стало символом життя, і , захищаючи двох птахів, символ добра, благополуччя та сімейного щастя.

Назва проекту : Sirin and Alkonost - the Keepers of life, Ім'я дизайнерів : Ekaterina Ezhova, Прізвище клієнта : Katja Siegmar.

Sirin and Alkonost - the Keepers of life Шарф

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.