Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Doppio

Перстень Це захоплююча коштовність містичного характеру. «Доппіо» у своїй спіралеподібній формі рухається у двох напрямках, що символізують чоловічий час: їхнє минуле та їхнє майбутнє. Він несе в собі срібло та золото, які представляють розвиток чеснот людського духу протягом усієї його історії на Землі.

Назва проекту : Doppio, Ім'я дизайнерів : Gabriel Juliano, Прізвище клієнта : Gabriel Juliano.

Doppio Перстень

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.