Дизайн журналу
Дизайн журналу
Програма Лояльності Кредитних Карт

Education Currency

Програма Лояльності Кредитних Карт Це програма лояльності банківської картки ко-бренда, яка фінансується між банком-емітентом та навчальним закладом-партнером, які приносять винагороду у вигляді прав на години навчання, які накопичуються на більші одиниці, які є правами на кредитні години, надані власнику картки при витрачанні їх на карту, накопичені права кредитних годин бути викупленим, коли він пройде курс навчання в цьому навчальному закладі-партнері. Натомість за надані права на кредитну годину банк укладе договір обміну між собою комісіями з цією установою. Мета проекту - фінансова підтримка людей для досягнення цілей освіти та сфери освіти.

Назва проекту : Education Currency, Ім'я дизайнерів : Youssef Abdel Zaher, Прізвище клієнта : Youssef Abdel Zaher.

Education Currency Програма Лояльності Кредитних Карт

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.