Дизайн журналу
Дизайн журналу
Свічка

Ardora

Свічка Ардора виглядає як звичайна свічка, але насправді вона дуже особлива. Після того, як свічка поступово плавиться, вона виявляє форму серця зсередини. Серце всередині свічки виготовляється з жароміцної кераміки. Гніт відокремлюється всередині свічки, проходячи спереду і ззаду керамічного серця. Таким чином віск плавиться рівномірно, розкриваючи серце всередині. Свічка може мати різні аромати, що може створити дуже приємну атмосферу. На перший погляд, люди могли б подумати, що це звичайна свічка, але, коли свічка розплавиться, вони можуть виявити її особливість.

Назва проекту : Ardora, Ім'я дизайнерів : Sebastian Popa, Прізвище клієнта : Sebastian Popa.

Ardora Свічка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.