Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Для Футболки Обмеженого Видання

Sneaker Freaker

Упаковка Для Футболки Обмеженого Видання Натхненний коробками для піци. Завданням для eskju було надрукувати обмежену футболку з ілюстрацією, спочатку зробленою для німецького журналу взуття Sneaker Freaker. Пакет повинен був бути доступним, але крутим, ручної роботи та екологічним, з особистим почуттям. Вони придбали кілька картонних коробок, таких, які доступні всюди в Інтернеті, і розробили поверхню зі зміною тональних значень та інтенсивним червоним кольором для збільшення потужності логотипу. Поєднання аналогових прийомів із сучасною типографією та ілюстраціями веде до отримання унікального вигляду.

Назва проекту : Sneaker Freaker, Ім'я дизайнерів : eskju · Bretz & Jung, Прізвище клієнта : Sneaker Freaker, Germany.

Sneaker Freaker Упаковка Для Футболки Обмеженого Видання

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.