Дизайн журналу
Дизайн журналу
Каталог

Classical Raya

Каталог Одне з Харі Рая - це те, що позачасові пісні Раї з минулих років досі залишаються близькими до серця людей. Який кращий спосіб зробити все це, ніж із темою "Класична Рая"? Щоб викласти суть цієї теми, каталог подарункових подарунків створений так, щоб нагадувати стару вінілову платівку. Нашою метою було: 1. Створити спеціальний дизайн, а не сторінки, що складаються із візуальних товарів та відповідних цін. 2. Створюйте рівень вдячності за класичну музику та традиційне мистецтво. 3. Виведіть дух Харі Рая.

Назва проекту : Classical Raya, Ім'я дизайнерів : Vincent Teoh Boon Seang, Прізвище клієнта : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya Каталог

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.