Дизайн журналу
Дизайн журналу
Композитний Музичний Інструмент

Celloridoo

Композитний Музичний Інструмент Celloridoo - це новий музичний інструмент, який складається зі схиленого струнного інструменту, як віолончель, та Didgeridoo, австралійського простого духового інструменту. Celloridoo як хордофон, який грається луком, налаштовується на п’ятірки, починаючи з A3, далі D3, G2, а потім C2 як найнижча струна. Інша частина інструменту як аерофон встановлена на клавіші С, яка підходить для багатьох видів музики. Ця частина грається безперервно вібруючими губами для створення дрона, використовуючи спеціальну дихальну техніку, що називається круговим диханням.

Назва проекту : Celloridoo, Ім'я дизайнерів : Aidin Ardjomandi, Прізвище клієнта : Aylin Design.

Celloridoo Композитний Музичний Інструмент

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.