Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Tekant

Стілець Tekant - це сучасний стілець завдяки матеріалам, з яких він виготовлений, і тому, як працює структура. Її суть випливає з геометричного поєднання стратегічного огляду структури, що виникає в геометричній грі трикутників, що робить Tekant високостійким стільцем. Метакрилатна оббивка включена для вираження відчуття легкості та візуальної чіткості, що робить структуру основним елементом стільця. Tekant може грати з різними кольорами структури та метакрилатної оббивки, тому ви можете створити власну комбінацію стільців Tekant.

Назва проекту : Tekant, Ім'я дизайнерів : Sebastian Dominguez Enrich, Прізвище клієнта : Dominguez Sanz + Enrich.

Tekant Стілець

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.